Trójmiejscy muzycy na Expo 2010

Dodane przez użytkownika @portk - 13-03-22

Trójmiejscy pianiści w Szanghaju – Expo 2010

Trójmiasto to region o bogatej historii muzycznej. Od czasów ragtime'u i wczesnej ery jazzu po dzisiejsze popularne style, takie jak pop i hip hop, Trójmiasto zawsze było ośrodkiem skupiającym znakomitych muzyków. Bogata historia muzyczna tego obszaru jest widoczna nie tylko w liczbie szkół i konserwatoriów, ale także w wielu utalentowanych pianistach, którzy nazywają go swoim domem.

Trójmiejscy pianiści zaprezentowali się w Szanghaju

Trójmiejscy pianiści z Taszkientu w Uzbekistanie podróżują po świecie od ponad dziesięciu lat. Występują dla publiczności w ponad 40 krajach, w tym w Chinach. W 2006 r. po raz pierwszy pojechali do Chin, gdzie wystąpili na Międzynarodowym Festiwalu Pianistycznym w Szanghaju.

Trójmiejscy pianiści z pasją i precyzją prezentują muzykę klasyczną w nowoczesnym stylu.

Pianistki z Trójmiasta na światowych scenach

Dla początkujących muzyków Trójmiasto oferuje wiele możliwości występów, od występów w lokalnych szkołach średnich po występy na scenach europejskich. Dla tych, którzy chcą rozwijać swoją karierę, istnieje wiele możliwości pracy w szkolnictwie i administracji. Nawet osoby, które nie mają wykształcenia muzycznego, mogą podzielić się swoją miłością do muzyki na wiele sposobów. Można na przykład założyć własną grupę lub zespół, który występuje na imprezach publicznych, takich jak jarmarki czy festiwale, albo zostać wolontariuszem w organizacji promującej edukację artystyczną w Trójmieście. Możliwości jest nieskończenie wiele!